Goоgle Scholar

Народилася 07.07.1976 р. в м. Вінниці.

У 1998 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, здобула повну вищу освіту за спеціальністю "Українська мова і література та англійська мова", здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та англійської мови.

З вересня 1998 року - вчитель українськой мови та літератури і англійської мови у Вінницькому вищому професійному ліцеї сфери послуг.

У 2007 році закінчила Київський національний торговельно-економічний університет зі спеціальності "Державні фінанси" та здобула другу вищу освіту.

Із 2006 року - викладач кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету.

Із 2007 року - здобувач Інституту української мови Національної академії наук України, працює над кандидатською дисертацією "Нові іншомовні компоненти в науково-технічній термінології" зі спеціальності 10.02.01 - українська мова.