23 лютого викладачі кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету провели I етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Українська мова для іноземців» серед іноземних студентів.

B 2xczmyELw_1

В олімпіаді взяли участь студенти з Еквадору, Колумбії, Камеруну, В’єтнаму, Китаю, Анголи. Викладачі підготували цікаві й різноманітні завдання.

OgHM4nshnTY

Іноземні студенти різних технічних спеціальностей продемонстрували свої знання з української мовита творчий потенціал.

Журі на чолі з завідувачем кафедри мовознавства, доктором філологічних наук, професором Азаровою Л. Є. визначило переможців:

1 місце:  Агілар Дієго, гр. 1МО-16б, ФМІБ  (викладач – доц. Пустовіт Т. М.)

2 місце:  Нго Ван Фуонг, гр. 1Е-15б, ФЕЕЕМ  (викладач – ст. викл. Радомська Л. А.)

3 місце: Арріеро Ідаррага Єфрі Александер, гр. 1МО-16б, ФМІБ  (викладач – доц.   Пустовіт Т. М.)

4 місце Сімба Бенвінду  ФКСА  СІ-15б (викл. Азарова Л. Є.)

5 місце Юй Чан Хао ТКТ-14б, ФІРЕН, (викл – Старовойт Ю. Л.)

Вітаємо переможців!