18 березня група №6  підготовчого відділення мала змогу ближче познайомитися з Вінницею, здійснивши пішохідну екскурсію нашим містом.

Незважаючи на похмуру та непривітну погоду, студенти мали змогу переконатися, що Вінниця - прекрасне місто, де приємно відпочивати, гуляти та  насолоджуватись життям! Неймовірно цікавою та пізнавальною була лекція у планетарії, під час якої студенти могли не тільки спостерігати різні об'єкти Всесвіту на зоряному небі, а й почути якою милозвучною є наша українська мова.

P1340707

Море позитивних вражень отримали від прогулянки центральним парком культури та відпочинку.

P1340712

Не оминули увагою й постать відомого архітектора Г. Артинова, який створив водонапірну вежу, що стала  окрасою та своєрідною візитною карткою міста над Бугом.

P1340715

Екскурсія залишила приємні враження, а головне переконала, що Вінниця привітна і дружня до всіх.