У День української писемності та мови, 9 листопада,  всі охочі мали нагоду написати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, що з року в рік,  об’єднує не лише шанувальників української мови в рідній країні, але й далеко за її межами. Крім України радіодиктант писали в Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді.

Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Тема диктанту – «Наші пісні». Традиційно текст радіодиктанту читав в ефірі Українського радіо доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників з української мови Олександр Авраменко. Автор намагався розповісти коротку історію української пісні – від давніх часів до сучасності – до творів Руслани і Джамали.

Вінницький національний технічний університет не залишився поза межами цієї події і долучився до написання диктанту. У бібліотеці було облаштовано два зали, де зібралися студенти, викладачі та співробітники університету аби перевірити свої знання орфографії, пунктуації та інших правил української мови та продемонструвати свою єдність із тими, хто любить і шанує українське слово.