Традиційно вже в перший день навчання на підготовчому відділенні студенти-іноземці знайомляться з роботою бібліотеки ВНТУ —  студенів реєструють у бібліотечному  відділі, вони отримують підручники, їм пропонують активно використовувати потенціал бібліотеки.

Студенти групи №1 підготовчого відділення для іноземних слухачів 13. 09. 2017 під керівництвом Мошноріз М. М. відвідали абонемент  та читальний зал відділу обслуговування навчальною літературою.

Але це перший крок, перше знайомство. Наступним кроком буде екскурсія до бібліотеки, яку пропонують студентам працівники бібліотеки з метою максимально повно представити її можливості, надати пораду, як найкраще можна використати ці можливості для результативного навчання.