Меню користувача

 

01.03.2017р. відкрито нову групу на підготовчому відділення для іноземних громадян.

20170317 1055001

Детальніше...

Мова – це душа народу. Вона починається з маминої колискової, народної пісні, батьківського мудрого слова. Рідна мова єднає родину. Вона є основою родоводу: від матері, батька, бабусі, дідуся, брата, сестрички веде юну душу у світ людських взаємин, і весь цей світ виявляється в мові й через мову. Без мови немає людини, народу, суспільства. Мова – це цілий світ, сповненний чарівності й принади. Вона – жива пам'ять народу, його націнніше надбання.

 

У листопаді 1999 року на 30-й Генеральній конференції ЮНЕСКО день 21 лютого був проголошений Міжнародним днем рідної мови. З 2000 року він став щорічно відзначатися Заходи, що вживає світова громадськість, покликані сприяти визнанню різноманіття мов і культур, свободі їх проявів. Разом із всім світовим співтовариством, ми теж відзначаємо День рідної мови.

2

Детальніше...

 

За сприянням кафедри мовознавства 29.02.2017 року спільно з факультетом інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії з метою проведення профорієнтації для слухачів підготовчого відділення було проведено захід – «Обираємо майбутню  професію».

20170228 140738

 

Детальніше...

 

23 лютого викладачі кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету провели I етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Українська мова для іноземців» серед іноземних студентів.

B 2xczmyELw_1

Детальніше...

 

 

Традиційно 21 лютого в Україні відзначають День рідної мови. До цього свята українські та іноземні студенти, викладачі кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету підготували виховні заходи, цікаві стінгазети та провели I етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Українська мова» серед українських студентів різних спеціальностей.

Q7SuG pepho

 

Детальніше...

 HotLog