Щоб  вчасно потрапити на заняття   в університеті та  не блукати його лабіринтами, треба досконало знати  територію університету.  Тому вивчати ВНТУ взялися слухачі групи № 1 підготовчого відділення для іноземних громадян. Та й здається  сама погода сприяла цьому!

Традиційно вже в перший день навчання на підготовчому відділенні студенти-іноземці знайомляться з роботою бібліотеки ВНТУ —  студенів реєструють у бібліотечному  відділі, вони отримують підручники, їм пропонують активно використовувати потенціал бібліотеки. 

  13.09.2017 відкрито групу № 1 на підготовчому відділенні для іноземних слухачів, викладач Мошноріз Марія Миколаївна.

Цьогоріч у звичайному режимі  розпочали  навчання   10 слухачів із різних країн світу: Анголи, Намібії, Палестини, Еквадору, Ємену та  Йорданії. Навчання на  підготовчому відділенні  -  це спільна наполеглива праця як викладача, так і слухача. Слухачі цього року дуже старанні, активні та з великим задоволенням відвідують заняття, а здобуті знання стануть для них міцним фундаментом для подальшого навчання у ВНТУ.

29.06. 2017 року на конференції трудового колективу ВНТУ завідувачу кафедри мовознавства проф. Азаровій Л. Є. було вручено посвідчення "Відмінник освіти", підписане міністром МОН України Л. Гриневич, а також відповідний нагрудний знак.