Меню користувача

 

28.03.2017 р. студенти-іноземці підготовчого відділення відвідали нову художню виставку Галини Чекіної “Життя надихає”, яка відкрита в культурно-мистецькому та просвітницькому центрі ВНТУ.

20170328 114226

Детальніше...

 

ХLVI регіональна науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, науковців, аспірантів та працівників підприємств м. Вінниці та Вінницької області (НТКП ВНТУ-2017) проводилася у два етапи. Перший етап відбувся 15–17 березня 2017 року в секціях гуманітарних та фундаментальних наук.

su5rb7tvu2u

Детальніше...

 

18 березня група №6  підготовчого відділення мала змогу ближче познайомитися з Вінницею, здійснивши пішохідну екскурсію нашим містом.

P1340715

Детальніше...

 

Життя студентів підготовчого відділення ВНТУ досить складне та насичене: приїхавши в чужу для них країну з іншими мовою, культурою та традиціями, вони повинні за досить короткий час освоїтися та опанувати нові знання. У цьому їм постійно допомагають викладачі кафедри мовознавства.

01

Детальніше...

 

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!»

 

У річницю народження Великого Кобзаря, 9 березня 2017 року о 14.15 в актовій залі ВНТУ відбувся захід, присвячений великому українському поетові. Викладачі кафедри мовознавства на чолі із завідувачем докт. філол. н., проф. Азаровою Л.Є. запросили усіх небайдужих на літературно-музичний вечір «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!», присвячений поетові, художнику, філософу та пророку українського народу Тарасові Григоровичу Шевченку.

 

 1

Детальніше...

 HotLog