У День української писемності та мови, 9 листопада, у Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII
Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2017-2018 н.р., який мав на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

9.11.2017 року відкрито групу № 4 підготовчого відділення для іноземних громадян. У групі навчається 8 студентів, які приїхали з Еквадору та Єгипту. Викладач – к.ф.н., доц. Булава Н.Ю.

5 листопада 2016 року відбувся ІІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Змагання проводиться з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови в країні, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу.

21 жовтня 2017  слухачі груп № 1, 2, 3 підготовчого відділення для іноземних громадян  на чолі з викладачами української мови М. Мошноріз, І. Зозулею, Ю. Поздрань відвідали визначні місця м. Вінниці.