Goоgle Scholar

У 2011 р. закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Українська мова й література. Англійська мова та зарубіжна література». Здобула кваліфікацію вчителя української мови й літератури, англійської мови та зарубіжної літератури.

З вересня 2011 р. – працює у «Спеціалізованій загальноосвітній школі І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради».

У жовтні 2011 р. вступила до аспірантури Національного педагогічного університету імені М. М. Драгоманова зі спеціальності 10.01.01 – українська література.

У жовтні 2014 р. закінчила аспірантуру Національного педагогічного університету імені М. М. Драгоманова зі спеціальності 10.01.01 – українська література.

24 жовтня 2017 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук на тему «Фольклоризм творчості Степана Руданського».

З грудня 2017 р. – лаборант кафедри мовознавства.