abramchuk

1.Абрамчук О. В. Українська мова для іноземних студентів. Частина 3 / О.В. Абрамчук, В. Я. Корженко, Т.Ю. Іванець,  // Навчальний посібник. - Вінниця: ВДТУ,1999. -112с.

2.Абрамчук О.В. Практикум з ділової української мови. Частина 1./ О. В. Абрамчук, В. М. Дудатьєва// Навчальний посібник. - Вінниця: ВНТУ, 2001. - 85с.

3.Абрамчук О. В. Українська мова для іноземних студентів. Країнознавство / О.В. Абрамчук, В. Я. Корженко, Т.Ю. Іванець, Л.В. Горчинська, Л.І.Олійник // Навчальний посібник. - Вінниця: ВДТУ,2002. -78с.

4. Абрамчук О.В. Практикум з ділової української мови. Частина 2./ О. В. Абрамчук, В. М. Дудатьєва// Навчальний посібник. - Вінниця: ВНТУ, 2004. - 85с.

5.Абрамчук О.В. Практикум з ділової української мови. Частина 3./ О. В. Абрамчук, В. М. Дудатьєва// Навчальний посібник. - Вінниця: ВНТУ, 2006. - 79с.

6.Абрамчук О. В. Українська мова для іноземних студентів. Соціально-політична сфера спілкування / О.В. Абрамчук,  Т.Ю. Іванець // Навчальний посібник. - Вінниця: ВНТУ,2006. - 63с.

7.Абрамчук О. В Методичні рекомендації до дисципліни «Українська мова за професійним спілкуванням» / О. В. Абрамчук // Методичні рекомендації до дисципліни «Українська мова за професійним спілкуванням». – Вінниця:ВНТУ, 2008. – 43 с.

8.Абрамчук О. В Спілкуємося українською. Країнознавство / О. В. Абрамчук, В. Я. Корженко, Л. В. Горчинська //Навчальний посібник. – Вінниця: ВНТУ, 2010. – 87 с.

9.Абрамчук О. В Мовно-технологічна практика для студентів-іноземців 2 курсу / О. В. Абрамчук, Г. В. Лепко, І. Є. Зозуля // Навчальний посібник. – Вінниця: ВНТУ, 2010. – 115 с.

10.Абрамчук О. В Українська мова для студентів-іноземців економічних спеціальностей / О. В. Абрамчук, О. А. Цимбал // Навчальний посібник. – Вінниця: ВНТУ, 2014. – 94 с.