17 листопада 2018 року відбувся III (обласний) етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь школярі, студенти вищих навчальних закладів II – III та III – IV рівнів акредитації. Серед 17 студентів нефілологічних спеціальностей були представники ДонНУ імені Василя Стуса, Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького національного аграрного університету. З Вінницького національного технічного університету перемогу виборювали Трошенок Олександр (ФІТКІ), який посів третє місце, та Третяк Мирослава (ФІТКІ), викладач – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри мовознавства Азарова Л.Є.

Вітаємо переможця та його викладача! Зичимо нових здобутків!