15 березня студенти-іноземці підготовчого відділення групи №4 відвідали дві виставки: художника Богдана Макаренка під назвою «Від Криму до Карпат» та Таїсії Лепехи «Краплина світу в кольорах».

Надзвичайно цікавою для студентів-іноземців виявилася виставка молодого талановитого художника-киянина Богдана Макаренка. Митець привіз до Вінниці 62 роботи, написані за останнє десятиліття. Більшість полотен митця присвячені краєвидам України, вони засвідчують стан душі митця, сприйняття та захоплення найбільш визначними місцевостями України. Увагу іноземців привернули роботи присвячені Хортиці, краєвидам Кам’янця-Подільського та кримського узбережжя. Потужній потенціал художника позначився й в картинах, присвячених порам року (від літа до зими). Автор стверджує, що природа не тільки надихає, але й вчить життя.

Не менш цікавою є виставка художниці-аматора, викладача ДонНУ Таїсії Лепехи «Краплина світу в кольорах». Виставки картин Таїсії Василівни Лепехи з успіхом пройшли у м. Полтаві (2014р.) та у Всеукраїнському Будинку художників (Київ, 2015р.).

Художниця малює з дитинства і має своєрідне світосприйняття, яке передає в картинах. Крім художньої творчості Таїсія Василівна захоплюється графікою, пише та ілюструє дитячі книжки, поезії та гумористичні твори. Художниця вже видала збірку гуморесок «Веселі українці», збірку поезії «Калейдоскоп життя» та збірку «И печаль, и радость». Таїсія Лепеха є також автором навчальних посібників та Відмінником народної освіти України.

Радимо всім відвідати ці цікаві та незвичайні виставки!